Trešdiena, 2018. gada 19. septembris
A+ / A-

l_tab_1.png

l_tab_2.png

l_tab_3_794f6.png

L_TAB_4.png

L_TAB_5.png

L_TAB_6.png

 

                  Facebook.png  Twitter.png   Youtube.png

                      VDI_LOGO1.png

 

right_tab_1.png

right_tab_2.png

right_tab_3.png

right_tab_4.png

LBAS organizētā konkursa PROFS 2017 pirmā pusfināla kārta – 19. oktobrī

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) atsāk konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS organizēšanu, un šogad konkursam ir pieteikusies 31 komanda no 22 vidējās profesionālās izglītības iestādēm.

 

 

Konkursa mērķis ir veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt viņu izpratni par sociālo dialogu.

Konkursa PROFS 2017 reģionu pusfināli notiks 19. oktobrī Rīgā, 26. oktobrī Valmierā, 1. novembrī Liepājā, 2. novembrī Rīgā (Zemgales, Pierīgas komandas), 7. novembrī Daugavpilī, un konkursa fināls notiks decembra sākumā Rīgā.

Profesionālo izglītības iestāžu komandas līdz 12. oktobrim iesūtīs savus mājas darbus, kurus prezentēs konkursa laikā, konkursa gaitā notiks viktorīna par darba tiesību, darba aizsardzības un sociālā dialoga tēmām, kā arī katra komanda uz vietas risinās vairākas situācijas saistībā ar darba vides un tiesiskajām attiecībām.

Konkursa žūrijā strādās LBAS darba aizsardzības konsultants Mārtiņš Pužuls un LBAS darba tiesību konsultants Kaspars Rācenājs. Žūrijas darbā aicināti piedalīties Valsts darba inspekcijas un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvji.

Konkurss notiek ESF projekta „Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” aktivitātes “Izglītojošas aktivitātes profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem” ietvaros.

Vairāk informācijas:

Sanita Birkenfelde

Tālr. 29383038

profs@lbas.lv 

© Valsts darba inspekcija. Visas tiesības aizsargātas.
A+ / A-