Pirmdiena, 2017. gada 20. februāris
A+ / A-

l_tab_1.png

l_tab_2.png

l_tab_3.png

L_TAB_4.png

L_TAB_5.png

L_TAB_6.png

 

                  Facebook.png  Twitter.png   Youtube.png

                VDI_logo_first.png

 

right_tab_1.png

right_tab_2.png

right_tab_3.png

right_tab_4.png

Darba tiesiskās attiecības

Jaunumi

20.02.2017 Zemgales reģionālajai Valsts darba inspekcijai jauns vadītājs

No 2017. gada 20. februāra par Zemgales reģionālās Valsts darba inspekcijas vadītāju ir iecelts Andris Saulītis, kurš līdz šim pildījis Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas Saldus biroja vadītāja pienākumus.  Andrim Saulītim ir vairāk nekā 7 gadu pieredze, strādājot Valsts darba inspekcijā, tāpat A.Saulītis ir devis vērtīgu ieguldījumu gan darba tiesību, gan nereģistrētās nodarbinātības jomā.

Lasīt vairāk »

02.02.2017 2016. gadā pieaudzis letālo nelaimes gadījumu darbā skaits; 10 darbinieki gājuši bojā ārzemēs

Viena no Valsts darba inspekcijas (VDI) pastāvīgām prioritātēm ir nelaimes gadījumu skaita darbā samazināšana. Lai arī smago nelaimes gadījumu skaits 2016. gadā ir samazinājies, letālo nelaimes gadījumu skaits ir pieaudzis, proti, 2015. gadā darba vietās bojā gāja 26 darbinieki, savukārt, 2016. gadā - 31 (operatīvie dati). Būtiski ir pieaudzis tieši ārzemēs notikušo nelaimes gadījumu skaits – pēkšņi pasliktinoties veselības stāvoklim, bojā gāja 10 darbinieki.

Lasīt vairāk »

Darba aizsardzība

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru ir izveidojusi Eiropas Savienība, lai nodrošinātu sabiedrību ar informāciju par darba drošību un veselības aizsardzību.

Kontaktpunkta darbību Latvijā nodrošina Valsts darba inspekcija, savukārt informācijas apriti organizē Informācijas padome, kurā ietilpst darba drošības un nodarbināto veselības aizsardzības jomās kompetenti pārstāvji no Labklājības ministrijas, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, kā arī Darba drošības un vides veselības institūta.

 

 

Ienāc www.osha.lv

Internetapkalpošanas centrs

Strādā vesels

Valsts darba inspekcija (VDI) ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu ir uzsākusi informatīvo kampaņu "Strādā vesels", lai pastiprināti vērstu darbinieku uzmanību uz drošības un veselības aizsardzības nozīmīgumu darba vietās.

Informatīvā kampaņa "Strādā vesels" ir vērsta uz visiem darbiniekiem, īpaši uz tiem, kuri nodarbināti nozarēs, kas saistītas ar paaugstinātu risku, piemēram, kokapstrāde, metālapstrāde, pārtikas ražošana, darbs augstumā un darbs ar elektroierīcēm, kā arī citās, visbiežāk, industriālās jomās, kur pastāv risks gūt darba traumas.

 

 

Ienāc www.stradavesels.lv

© Valsts darba inspekcija. Visas tiesības aizsargātas.
A+ / A-